برقراری ۳ پرواز فوق‌العاده «هما» از فرودگاه ایلام در آستانه اربعین

به گزارش ایرنا، «وحید فروغی زاد» سرپرست فرودگاه شهدای ایلام در تکمیل این خبر توضیح داد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در آستانه اربعین حسینی برای تسهیل سفر زائران حسینی به عتبات عالیات، علاوه بر پرواز برنامه‌ای سه پرواز فوق العاده نیز در مسیر تهران به ایلام و برعکس برنامه ریزی کرده است.

بر اساس برنامه‌ریزی هما، نخستین پرواز فوق العاده این مسیر با شماره پرواز ۳۴۹۱ در روز ۲۷ مرداد سال جاری همزمان با شروع عملیات پروازهای اربعین در ساعت پنج و ۲۵ دقیقه بامداد از فرودگاه مهرآباد به مقصد فرودگاه ایلام انجام می‌شود و بازگشت این پرواز در همان روز با شماره ۳۴۹۰ در ساعت هفت و ۵۰ دقیقه بامداد فرودگاه ایلام را ترک می‌کند.

دومین پرواز فوق العاده با شماره ۳۴۹۱ در روز دوشنبه (30 مرداد) سال جاری در ساعت پنج و ۲۵ دقیقه فرودگاه‌ مهرآباد را ترک و در ساعت هفت و ۱۵ دقیقه وارد فرودگاه ایلام می‌شود. بازگشت این پرواز با شماره ۳۴۹۰ در همان روز در ساعت هفت و ۵۰ دقیقه از فرودگاه ایلام به مقصد مهرآباد انجام می‌شود.

سومین پرواز در ششم شهریور با شماره ۳۵۰۷ در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه مهرآباد انجام و در ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه وارد فرودگاه ایلام‌ می‌شود. همچنین بازگشت این پرواز در همان روز با شماره ۳۵۰۶ در ساعت ۱۹ فرودگاه ایلام را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک می‌کند.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته، از تهران به مقصد فرودگاه «شهدای ایلام» پرواز برقرار می‌کند.