به‌روز بودن فرودگاه‌ها یک ضرورت است

شیراز- ایرنا- مشاور مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور اجرایی، بر ضرورت و اهمیت به روز بودن فرودگاه‌ها تاکید کرد و گفت: امروز سرعت تغییرات بسیار بالاست و ایمنی و امنیت مهمترین مساله در بخش فرودگاهی است.

به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط‌ عمومی اداره کل فرودگاه‌های فارس، غلامرضا رستمیان در آیین تودیع مدیرکل و معارفه سرپرست اداره کل فرودگاه‌های فارس در شیراز، فرودگاه‌ها را از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین بخش‌های حمل و نقل دانست و افزود: یکی از مولفه‌های مهم برای سرمایه‌گذاری، داشتن زیرساخت‌های فرودگاهی در مناطق و به عبارتی فرودگاهها یکی از عوامل اثرگذار در تولید نیز به محسوب می شوند.
او ادامه داد: امروز سرعت تغییرات بسیار بالاست و ایمنی و امنیت مهمترین مساله در بخش فرودگاهی است و همه ما به عنوان کارکنان فرودگاه ها در کنار پلیس و سپاه حفاظت هواپیمایی در جهت تحقق این اهداف در کنار یکدیگر می کوشیم.
وی، فرودگاه شیراز را از جمله فرودگاه‌های پیشرو در کشور دانست و بیان کرد: این فرودگاه از پیشینه و سابقه قابل دفاعی برخوردار است و انتخاب مدیرکل آن نیز همواره با حساسیت بسیار بالا دنبال می شود.
مشاور مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور، ضمن قدردانی از تلاش های مدیر کل سابق فرودگاه های فارس از کارکنان این اداره کل خواست به منظور پیشبرد امور، همکاری لازم را با مدیریت جدید داشته باشند.
بروز بودن فرودگاه‌ها یک ضرورت است
تکمیل پروژه های شاخص اداره کل فرودگاه های فارس دنبال می‌شود
سرپرست اداره کل فرودگاه‌های فارس هم گفت: می کوشیم که با تکمیل پروژه‌های شاخص این اداره کل، دین خود را به استان، شهر شیراز و کشور ادا کنیم.
فخرالدین کشاورز افزود: با همکاری، هماهنگی و صدای واحدی که در مجموعه اداره کل فرودگاه های استان فارس وجود دارد، خدماتی در شان جایگاه مردم فارس و شیراز و این اداره کل ارائه خواهیم کرد.
در این آیین فخرالدین کشاورز به عنوان سرپرست اداره کل فرودگاه های فارس معرفی و از تلاش های غلامرضا کریم آقایی تقدیر شد.