تعطیلی چند ساعته فرودگاه‌های تهران همزمان با روز ۲۹ فروردین

تهران- ایرنا- همزمان با روز ارتش و اجرای رژه هوایی نیروهای مسلح فردا (دوشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه) پروازهای مسافربری، باری، آموزشی و تفریحی در فرودگاه‌های حضرت امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت هفت صبح تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه انجام نمی‌شود.

به‌گزارش ایرنا از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، «مسعود نیک بخت» معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در این زمینه افزود: این رژه هوایی که نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد، با هماهنگی نزدیک بین ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران انجام می‌شود.

وی بیان‌داشت: به‌ همین منظور و در جهت حفظ ایمنی پروازهای شرکت‌کننده در رزمایش و دیگر پروازها، به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های داخل TMA تهران (شامل فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌خمینی(ره) ، پیام و غیره) از ساعت هفت صبح تا 11 و 30 دقیقه روز ۲۹ فروردین (غیر از پروازهای شرکت کننده در رزمایش) بسته اعلام شده است.

نیک بخت ادامه‌داد: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی بین‌المللی، به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده که در این ساعت‌ها، پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.

مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و برای پروازهای فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند.