جنگل تاریک لاهیجان کجاست

اگر نمی دانید جنگل تاریک لاهیجان کجاست باید به خوبی ویژگی هاذ و جزئیات این جنگل را بشناسید و سپس به جنگل بروید.

سلام نو-سرویس گردشگری: بسیاری از افرادی که می خواهند از جاذبه های گردشگری لاهیجان بازدید نمایند نمی دانند که جنگل تاریک لاهیجان کجاست. این جنگل را به عنوان یکی از زیباترین و خاص ترین جنگل های لاهیجان می شناسند که توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را جذب کرده است. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این جنگل دارد، قرار گرفتن آن در ارتفاعات است. در واقع شما برای اینکه از این جنگل بازدید کنید باید کوهنوردی نمایید. مدت زمانی که طول می کشد بعد از کوهنوردی به این جنگل برسید حدود دو ساعت است. بنابراین باید به خوبی این مسئله را در نظر بگیرید و هر چه سریعتر برای بازدید جنگل مسیر را طی نمایید.

ویژگی های جنگل تاریک شهر لاهیجان

اگر می خواهید از جنگل تاریک لاهیجان بازدید نمایید باید به خوبی در مورد ویژگی های این جنگل اطلاعات دقیقی داشته باشید. از آنجایی که این جنگل درختانش تنومند می باشد و همچنین تعداد درختان زیاد است، نور خورشید زیادی را جذب نمی کند. در واقع شما زمانی که کنار درختان می ایستید نور خورشید زیادی را مشاهده نمی کنید. این جنگل همانطوری که از نامش مشخص می باشد دنیای هیجان انگیز و اسرارآمیزی را به بازدیدکنندگان نشان می دهد. درختانی که بزرگ و تنومند هستند از ورود نور خورشید به درون جنگل جلوگیری می نمایند.

البته تنها در بخش هایی از جنگل تاریک لاهیجان می توانید نور خورشید را که شیار مانند است مشاهده کنید. فضای اعجاب انگیزی که در این جنگل وجود دارد یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. شما می توانید این جنگل را روزها مورد بازدید قرار دهید. هر یک از درختان تنومند این جنگل قدمت چندین ساله دارند. به دلیل قدمت درختان، نباید به آنها آسیبی وارد کنید. بنابراین زمانی که از این جنگل بازدید می کنید به درختان آسیبی وارد نکنید تا همیشه سلامت و تنومند باقی بمانند. اگر به ماجراجویی علاقه زیادی دارد و می خواهید مکان های خاص لاهیجان را مشاهده کنید، تماشای این جنگل را حتما به شما پیشنهاد می دهیم.

جنگل تاریک لاهیجان کجاست

جنگل تاریک شهر لاهیجان

موقعیت جغرافیایی جنگل تاریک لاهیجان کجاست

برای اینکه بدانید جنگل تاریک لاهیجان کجاست باید به خوبی موقعیت جغرافیایی این جنگل را بشناسید. شما می توانید وارد جاده لاهیجان، لنگرود شوید و بعد از 5 کیلومتر وارد این جنگل گردید. در واقع بعد از اینکه به جنگل می رسید نمی توانید درختان تنومند و خاص جنگل را مشاهده کنید بلکه باید پیاده روی طولانی مدتی داشته باشید تا به ارتفاعات برسید. این جنگل در ارتفاعات قرار گرفته، به همین دلیل افرادی که به کوهنوردی علاقه دارند حتما این جنگل را مورد بازدید قرار می دهند. دقت داشته باشید که برای کوهنوردی در این جنگل بهتر است صبح زود بروید تا بتوانید بعد از ظهر برگردید. از آنجایی که شب ها این جنگل بسیار تاریک می شود شاید ترسناک شود.

در ارتفاعات سرسبز شهر لاهیجان، جنگل های زیادی قرار گرفته است که یکی از آنها جنگل تاریک لاهیجان می باشد. به طور کلی باید به خوبی بدانید که شهر لاهیجان را به عنوان یکی از شهرهای شمالی می شناسند که جنگل های زیادی دارد. تمامی جنگل های این شهر سرسبز و پوشیده از درختان تنومند هستند. اما جنگل تاریک نسبت به دیگر جنگل ها درختان بیشتر و تنومندتری دارد. این ویژگی جنگل موجب شده که نور خورشید وارد زمین جنگل نشود و نام آن را جنگل تاریک بگذراند. علاوه بر جذابیت جنگل باید بدانید که مسیر پیاده روی جنگل هم زیبایی خاصی دارد. بنابراین شما از رفتن به این جنگل بدون شک لذت خواهید برد.

رفتن به جنگل تاریک شهر لاهیجان با ماشین

اگر شما می خواهید از شهر لاهیجان به جنگل تاریک بروید باید به خوبی بدانید که جنگل تاریک لاهیجان کجاست و چند کیلومتر می باشد. بسیاری از افرادی که می خواهند دیدنی های شهر لاهیجان را بازدید نمایند، جنگل تاریک را در اولویت می گذارند. چرا که این جنگل علاوه بر زیبا بودن خاص و منحصر به فرد می باشد. این جنگل را به عنوان جنگل اسرار آمیز کشور ایران می شناسند. شما با ماشین خود به راحتی می توانید از لاهیجان به این جنگل بروید. برای رفتن به این جنگل با ماشین تنها 7 الی 8 دقیقه در مسیر خواهید بود. بعد از اینکه به جنگل می رسید باید ماشین را در قسمت پایین ارتفاعات جنگل پارک کنید و کوهنوردی را آغاز نمایید.

جنگل تاریک لاهیجان کجاست

جنگل تاریک

جنگل تاریک لاهیجان کجاست و چه وسیله هایی باید برای بازدید جنگل ببریم ؟

برخی از افراد بر این باور هستند که جنگل تاریک لاهیجان بسیار تاریک می باشد و دید خوبی ندارد. ولی باید بدانید این جنگل زمانی که نور خورشید در آسمان است، دید برای پیاده روی دارد. ولی نور آن به اندازه دیگر جنگل ها نمی باشد. شما برای رفتن به این جنگل باید کفش های مناسب پیاده روی و کوهنوردی بپوشید. اگر مایل هستید با خودتان لباس گرم ببرید. چرا که این جنگل در ارتفاعات قرار گرفته و شاید سرد باشد. خوراکی هایی که مایل هستید در جنگل بخورید را می توانید همراه خودتان ببرید. البته دقت داشته باشید که باید به محیط زیست جنگل اهمیت دهید. در صورتی که مایل هستید می توانید با خودتان چراغ قوه ببرید تا با دقت تنه درختان جنگل و ساقه درختان تنومند را مشاهده کنید.